crazykites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

crazykites

sitede videolar kurtlar vadisi frahmanları şiirler dini bilgiler yani ne ararsanız bulunmaktadır. klipler şarkılar, dini sorular namaz, forum...... herşey ...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YALNIZ ŞAİR

2 posters
YazarMesaj
yalnız şair
moderatör
moderatör
yalnız şair

Erkek

YALNIZ ŞAİR Empty
MesajKonu: YALNIZ ŞAİR   YALNIZ ŞAİR Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 10:20 pm

Tilki, bir gün başı­nı alır, gezmeye çı­ kar. Köyün mey­ danına varır. Bir duvara çıkar, çev­ reyi seyre dalar. Oradan geçen köy muhtarı şaşırır: — Aaa, bir tilki!.. Köyün hocası camiye giderken duvardaki tilkiyi gö- rür: — Aaa, tilkiye bak!.. Bakkal da oradan geçerken bağırır:
— Hay Allah bir tilki!.. Kahvedekiler merak edip dışarı çıkarlar. Onlar da tilkiyi görünce şaşırırlar: Tilkiyi gördünüz mü? Vallahi bir tilki bu!.. Kalabalık çoğalıp sesler uğultuya dönüşünce tilki or­ mana kaçar. Dişi tilkiye: — Bugün öğle vakti köye indim. Orada herkes benitanıyor, ben hiçbirini tanımıyorum...

window.google_render_ad();
Ahmed Husrev
Admin
Admin
Ahmed Husrev

Erkek

YALNIZ ŞAİR Empty
MesajKonu: Geri: YALNIZ ŞAİR   YALNIZ ŞAİR Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 11:29 pm

hımmm güzel fıkra kardeş Very Happy Very Happy

YALNIZ ŞAİR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YALNIZ ŞAİR(DUA)
» YALNIZ ŞAİR
» YALNIZ ŞAİR (HABERLER)
» YALNIZ ŞAİR (ATATÜRK LİSESİ)
» YALNIZ ŞAİR (İLGİNÇ YAZILAR)