crazykites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

crazykites

sitede videolar kurtlar vadisi frahmanları şiirler dini bilgiler yani ne ararsanız bulunmaktadır. klipler şarkılar, dini sorular namaz, forum...... herşey ...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SEVDİĞİN KADAR SEVİLİRSİN

YazarMesaj
yalnız şair
moderatör
moderatör
yalnız şair

Erkek

SEVDİĞİN KADAR SEVİLİRSİN Empty
MesajKonu: SEVDİĞİN KADAR SEVİLİRSİN   SEVDİĞİN KADAR SEVİLİRSİN Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 2:10 pm

Yaşlı bir bey, sabah erken evinden çıkmış, yolda ilerlerken, bir bisikletlinin çarpmasıyla yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış.
Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar.Hemşireler, önce pansuman yapmışlar ve 'biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini' söylemişler.
Beraberlik - bir ömür boyu...
Yaşlı bey huzursuzlanmış; "acelesi olduğunu, röntgen istemediğini" söylemiş. Hemşireler merakla acelesinin nedenini sormuşlar."Eşim huzur evinde kalıyor. Her sabah birlikte kahvaltı etmeye giderim, gecikmek istemiyorum" demiş.

"Eşinize haber iletir gecikeceğinizi söyleriz" deyince.
Yaşlı adam üzgün bir ifade ile "Ne yazık ki karım hasta hiç bir şey anlamıyor, hatta benim kim olduğumu dahi bilmiyor" demiş.
Hemşireler hayretle
"Madem sizin kim olduğunuzu bilmiyor neden hergün onunla kahvaltı
yapmak için koşuşturuyorsunuz?" diye sormuşlar.

Adam buruk bir sesle "Ama ben onun kim olduğunu biliyorum" demiş.........

SEVDİĞİN KADAR SEVİLİRSİN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ONU NE KADAR ÇOK SEVDİM